Телефон гарячої лінії +380 95 176 2872 | Фейсбук сторінка | Група в фейсбук | Ютуб-канал |

Даний зразок заяви про зняття арешту з рахунків за виконавчим провадженням потрібно редагувати "під себе", відправляти укрпоштою рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. Обов'язково зберегти квитанцію про відправлення!

Даний зразок заяви в нотаріальний архів, потрібно редагувати "під себе", відправляти укрпоштою рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. Обов'язково зберегти квитанцію про відправлення!

Даний зразок заяви в Міністерство юстиції, потрібно редагувати "під себе", відправляти укрпоштою рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. Обов'язково зберегти квитанцію про відправлення!

Даний зразок заяви про ознайомлення з матеріалами справи нотаріуса потрібно редагувати "під себе", відправляти укрпоштою рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. Обов'язково зберегти квитанцію про відправлення!

Даний зразок заяви про ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження потрібно редагувати "під себе", відправляти укрпоштою рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. Обов'язково зберегти квитанцію про відправлення!

Громадська організація "Антиколектор" зареєстрована юридична особа

Повна назва: Громадська організація  «Антиколектор»

Скорочена назва: ГО «Антиколектор»

Код ЄДРПОУ: 45147826

Основний вид діяльності: 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.

Платіжні реквізити: Найменування отримувача: ГО АНТИКОЛЕКТОР ТОВ

Код одержувача: 45147826

Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA583052990000026005040708241

Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»