Юриспруденция

Юриспруденция (21)

Саме перше, та саме основне запам'ятайте, суд займає нейтральну позицію, суд приймає рішення на основі змагальності сторін, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Нерідко мені задають питання стосовно порядку виконання рішення суду, тобто що робити після того, коли був суд з кредитором, та потрібно сплатити кошти, а їх немає. В даній статті постараюся розібрати цей не зовсім приємний процесс.

 

Будь-які фінансові установи і не важливо банк це чи мфо, не повинні нараховувати військовослужбовцям проценти за кредитом, а також штрафи, пені і т.п., за несвоєчасне погашення під час проходження військової служби.

Якщо Ви хочете оскаржити виконавчий напис нотаріуса у суді, то для цього потрібні підстави, сам факт вчинення напису, суду абсолютно ні чого не скаже. Для оскарження ВНН суду потрібно надати відповідні документи, такі як копія постанови про відкриття виконавчого провадження та копія самого виконавчого напису нотаріуса. 

Сама розповсюджена проблема наших позичальників, пропуск процесуальних строків. Найчастіше, це пропуск строку для подання відзиву на позовну заяву. В даній статті я розберу що таке процесуальні строки, основні процесуальні строки котрі повинен знати позичальник, та як їх застосовують.

Що робити коли на пошту прийшов рекомендований лист, та що може бути в цому листі? Такі питання дуже часто задають в нашій групі в facebook Антиколлектор Украина. В даній статті розглянемо вкладення рекомендованих поштових відправлень.

Оскільки залякування судом, один із найулюбленіших методів мікрокредитних організацій, колекторських (факторингових) компаній та банків, я в даній статті розкажу і покажу як виглядає судова повістка та матеріали судової справи.

Уже все написано об исполнительной надписи нотариуса, но все равно каждый день появляются десятки, сотни вопросов об ИНН. В данной статье опишу все об исполнительной надписи нотариуса от а до я.

Четверг, 02 июля 2020 12:19

Заяви, звернення, скарги

Автор

Відповідно до статті 40 Конституції України, усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Не рідкі ситуації коли людина взяла в мікрокредитної організації грошові кошти, та місяцями оплачувала пролонгації. Якщо були значні переплати в мфо по одному і тому же договору, то є сенс спробувати повернути переплачені кошти.

 

Страница 1 из 2