Вступ

Громадська організація “Антиколектор” є добровільним об’єднанням фізичних осіб, створеним для здійснення та захисту прав і свобод людини та громадянина, задоволення суспільних, соціальних, правових та інших інтересів своїх членів та/або інших осіб.

Організація у своїй діяльності керується Конституцією України, Цивільним кодексом України, Законом України «Про громадські об’єднання», іншим чинним законодавством України та Статутом.

Правовою основою діяльності Організації є також регламентні документи та рішення загального характеру, що приймаються Організацією у межах їх статутних повноважень і є обов’язковими для всіх членів.

Організація діє на засадах добровільності, самоврядності, рівності перед законом, прозорості, відкритості та публічності.

Детальніше про членство

Важливо! Одноразово, після оплати членского внеску потрібно надіслати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. свої контактні данні для подальшої верифікації в реєстрі громадської організації.

Зокрема надсилаєте свої ПІБ, місце реєстрації, номер телефону та електронну пошту.

Оплатити: Членський внесок | Щомісячний внесок | Підписка на щомісячний внесок