Разное

Разное (11)

На жаль, кому війна а кому моральний терор, не зважаючи на те, що в Україні війна. Кредит під час війни виявився об'єктом морального терору мікрокредитних та колекторських організацій, також не гидують увірвати ласий шмат і банки. В даній статті піде річ про те, що робити з непогашеним кредитом під час воєнного стану.

По суті, це поки що проєкт закону, тобто давати якісь оцінки чи висловлювати думку немає сенсу. 9 ніціаторів законопроекту №5065 «Про фінансові послуги та фінансові компанії» від "СЛУГА НАРОДУ" та по одному від депутатської групи "ДОВІРА" та "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ". Сам законопроект на 92 аркуші, нижче опублікую пояснювальну записку.

З 1 січня 2021 року змінився прожитковий мінімум для працездатних осіб, що вплинуло на ставку судового збору.

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 1186 Про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ПРАЙМ АЛЬЯНС»

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 1255 Про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ»

01.07.2020 набирає чинності Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг". (Закон про “Спліт”).

Думаю мои собеседники не обидятся, ни каких персональных данных, дат или номеров публиковать не буду. По другому я просто не смогу пояснить компетентность некоторых людей которые называют себя адвокатом.

Пятница, 08 мая 2020 10:15

Услуги антиколлектора

Автор

Мне поступает очень много сообщений в лс, с просьбами закрыть кредит, договорится о теле кредита, помочь прекратить звонки родственникам, окружению, и т.п. Я людям поясняю как решить ту или иную проблему, как поступить в данной ситуации, но слышу в ответ: вы не можете это решить?

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 714 Про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАЙМ МАНІ»

Среда, 25 марта 2020 22:56

Не работает Facebook

Автор

Посерфив гугл, я понял что я не один ) У меня так же не работает Facebook, приходится для вещания использовать мой любимый сайт.