Модераторы группы Антиколлектор Украина в фейсбук:

 

  Наташа Михайловская

Мене звуть Наталія, мені 36 років. Я Сама виховую 2-х синів. Працюю лікарем. Наше суспільсво каже ,що лікарі забезпечена верства населення але ми такі самі люди як і решта. Не у всіх є ті статки і можливість отримувати подяки. Я не буду довго описувати причину мого знайомства із мікрофінансовими установами. Все банально. Коли я брала першу позику в Манівео - то мені на той момент не було відомо усіх тих нюансів, я нічого абсолютно не знала про політику діяльності таких фін. установ.

І тепер я ,, знайома,, із МФО третій рік! Спочатку це було 1 установа потім 24. Звичайно, майже усе вже позаду. Проте було виплачено величезну суму грошей. На той момент я не знала, що можна боротись. Страшно навіть озвучити цю суму. Далі я почала шукати інформацію всюди і боротись. Тепер я маю за плечима досвід спілкування із МФО, перемовин а також досвід спілкування і домовленостей із коллекторськими агенціями ( факторинговими компаніями ). Була вимушена вчити закони , щоб знати , як давати відсіч. Крім того, можу і хочу надавати психологічну підтримку усім тим , кому важко.

А я знаю , що це важко! Особливо коли соромно зізнатись або страшно, коли від тебе відвертаються самі близькі. Сама була в такій ,, шкурі,,. Не скажу, що зараз легко але до моєї дружби із ,, Антиколектор Україна,, то був жах. Тому кому важко і хто у відчаї - не мовчіть, не робіть дурниць а звертайтесь по допомогу. Приєднуйтесь - разом ми сила!

 

    Ilana Taliko

Меня звать Светлана, работаю, с кредитами ранее не сталкивалась, не говорю про кредитку в 500 грн) но жизнь преподала нам урок, очень сильно заболела младшая доченька, мы сначала своими силами справлялись, продавали вещи, бытовую технику, мебель, и когда уже нечего было продавать взяли кредит, один, второй, третий, но мы закрывали и брали снова, и так по кругу, все уходило на лечение дочери!!!

Когда мы вытянули доченьку с болезни мы по тихоньку начали закрывать кредиты, но так как у нас семья большая, квартира съёмная мы просто не влаживались, и брали другие кредиты чтоб пролонгировать или закрыть какой то один, и так в итоге 15 МФО, суммы от 1000 до 7 000, пролонгациями мы выплатили за пол года, 170000((( мне пришлось продать свой пай для того чтоб закрыть хоть часть кредитов, но и этого не хватило(( но потом когда руки опустились, от угроз, шантажа, вымогательства мне посоветовали группу Антиколлектор Украина!!!

Я нашла много ответов и советов, я снова захотела жить!!! И я хочу так же помочь другим справиться с этим, и вместе решать все вопросы и действовать по закону, мы не мошенники , мы люди, которых обдерают конторы с бешенными процентами и без лицензий!!! Нас просто грабят!!!

 

   Sergej Oleksandrovich Ishchuk

 

   Эдуард Панасюк

 

Активисты группы Антиколлектор Украина в фейсбук:

   Яна Печенова