Если Вы считаете мою работу полезной, имеете желание и возможность отблагодарить, принимаю "Донат" любой суммы через онлайн-сервис приема платежей - Portmone.

 

Вопрос Талион Плюс подает в суд?

Больше
4 мес. 3 нед. назад - 4 мес. 3 нед. назад #78 от Антиколлектор
Часто появляется вопрос касательно Талион Плюс, в частности подает ли в суд Талион Плюс. Пошел я в реестр судебных решений и нашел там аж один суд с Талион Плюс. И как не удивительно, в суд на Талион Плюс подал заемщик )

Вот и сама ухвала:

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"18" лютого 2019 р. смт. Межова

Межівський районний суд Дніпропетровської області в складі:

головуючого судді Юр'єва О.Ю.,

за участю секретаря судового засідання Яківець А.О.,

розглянувши у порядку спрощеного провадження у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю «ТАЛІОН ПЛЮС», третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА», про визнання кредитного договору недійсним, -

ВСТАНОВИВ:

03 січня 2019 року ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 звернулася до суду з позовом до ТОВ «ТАЛІОН ПЛЮС», третя особа: ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» про визнання кредитного договору недійсним.

15 лютого 2019 року від представника відповідача до канцелярії суду надійшла заява про закриття провадження по справі на підставі п.2, ч.1 ст.255 ЦПК України, у зв'язку з відсутністю предмету спору, так як 08.02.2019 року ТОВ «ТАЛІОН ПЛЮС», повністю списало та анулювало заборгованість відповідно до вимог бухгалтерського обліку, а також направило відповідну інформацію до Бюро кредитних історій, на підтвердження чого, позивачу було направлено довідку про відсутність заборгованості за вказаним кредитним договором.

18 лютого 2019 року від представника позивача, ОСОБА_1 надійшла заява про закриття провадження у справі у зв'язку з відсутністю предмету спору, так як, відповідач повністю анулював та списав заборгованість за кредитним договором.

Сторони у судове засідання не з'явилися.

Згідно з ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Вивчивши матеріали справи та подані заяви, суд приходить до переконання про необхідність задоволення їх, виходячи з наступного.

Предмет спору - це частина позову, яка становить матеріально-правову вимогу позивача до відповідача. Предметом позову у даній справі є визнання кредитного договору недійсним.

Враховуючи, що 08.02.2019 року ТОВ «ТАЛІОН ПЛЮС», повністю списало та анулювало заборгованість відповідно до вимог бухгалтерського обліку, а також направило відповідну інформацію до Бюро кредитних історій, на підтвердження чого, позивачу було направлено довідку про відсутність заборгованості за вказаним кредитним договором, вих. 110 від 08.02.2019 року, таким чином встановлено, що предмет спору відсутній.

Згідно п.2 ч.1 ст.255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.

Згідно ч.2 ст.256 ЦПК України після закриття провадження по справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

Отже враховуючи положення чинного законодавства, а також принцип диспозитивності цивільного судочинства, що полягає у розгляді справи у межах заявлених вимог, суд вважає, що провадження у справі підлягає закриттю.

Керуючись ст.ст. 255, 256, 257 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 (місце реєстрації: АДРЕСА_1) до товариства з обмеженою відповідальністю «ТАЛІОН ПЛЮС» (юридична адреса: вул. Кирилівська, буд. 84, офіс 256, м. Київ, Код ЄДРПОУ: 39700642), третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» (юридична адреса: вул. Лейпцизька, буд. 15-Б, поверх 1, м. Київ, Код ЄДРПОУ: 38569246) про визнання кредитного договору недійсним, - закрити.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Апеляційна скарга подається безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга подається учасниками справи через Межівський районний суд Дніпропетровської області.

Суддя: О. Ю. Юр'єв


Viam supervadet vadens
Вложения:
Последнее редактирование: 4 мес. 3 нед. назад пользователем Антиколлектор.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.257 секунд