Вопрос Шаблон письма в нацкомфин и адрес

Больше
8 мес. 3 нед. назад - 8 мес. 3 нед. назад #95 от Елена
Я, _____________________, ІПН:_______________, мешкаю за адресою: _______________, маю діючий кредитний договір від _________2019 року № ______ з ТОВ "ВЕЛЛФІН", яка працює під торгівельною маркою ТМ "CreditUp"Кредит був виданий на суму ______ грн, проте наразі відсотки, штрафи і пеня по кредиту складають __________ грн. від тіла кредиту. (Загальна сума кредитних забовязань з відсотками на 23.02.2019 року _______ грн).
Звертаюсь до вас, як до регулятора, здійснити перевірку на відповідність до законодавства України договір від _______ року № ________ (строк дії договору 30 днів) укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю «ВЕЛЛФІН» та фізичною особою _______________. Так як, на моє переконання, вони не відповідають вимогам законодавства, а саме не містить річної відсоткової ставки за кредитом та порушують частину другу статті 2 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, яка встановлює, що фінансові установи в Україні діють відповідно до цього Закону з урахуванням норм законів України, які встановлюють особливості їх діяльності; пункт 5 частини третьої статті 18 Закону України “Про захист прав споживачів”, який встановлює, що несправедливими є, зокрема, умови договору про встановлення вимоги щодо сплати споживачем непропорційно великої суми компенсації (понад п’ятдесят відсотків вартості продукції) у разі невиконання ним зобов’язань за договором. Надаю дозвіл на обробку моїх персональних даних.

Прошу відповідь надати на почтовую адресу: _____________

Дата: 23.02.2019 _____________________
Последнее редактирование: 8 мес. 3 нед. назад пользователем Антиколлектор.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
7 мес. 1 нед. назад #190 от Антиколлектор
Національна Комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг вул. Б. Грінченка, буд. 3 м. Київ індекс 01601

Viam supervadet vadens

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.197 секунд