Вторник, 16 июня 2020 17:57

КА Фактор. Інфаркт і смерть батька, після поширення колекторами листів, не тому кому вони були адресовані

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

Всього ні чого, але в цій історії з поганим кінцем, листи поширювалися за адресою яку я не вказував ні в одному МФО. Так як адреса батьків не є поточною адресою моєї реєстрації / прописки, я не міг, і не вказував її при заповненні анкет на сайтах МФО.

З єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ми бачимо: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОЛЕКТОРСЬКЕ АГЕНТСТВО ФАКТОР" ( ТОВ "КОЛЕКТОРСЬКЕ АГЕНТСТВО ФАКТОР" ) Ідентифікаційний код юридичної особи 36282034. Місцезнаходження юридичної особи 04112, м.Київ, ВУЛИЦЯ ТИМОФІЯ ШАМРИЛА, будинок 4-А.

 

З тексту на конвертах в яких приходили листи моїм батькам, ми бачимо таку ж інформацію як з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

 

З мойого запису телефонної розмови з працівником КА Фактор, ми чуємо що вони абсолютно не спростовують факту розсилки листів. Так само чуємо що працівник КА Фактор згадує організацію Антиколлектор Україна з усмішкою, говорить що Ви самі вирішили боротися, можна припустити що листи на адресу моїх батьків були запланованою акцією, натяком на помсту.

 

 

За 2019 й рік, на адресу моїх батьків прийшло 3 листи від "КА Фактор", адреса моїх батьків, мною ні де не вказувався, можна припустити що це був не законний збір персональних даних, так само можна припустити що було не законне поширення персональної інформації.

 

Лист від КА Фактор №1

 

Лист від КА Фактор №2

 

Лист від КА Фактор №3

 

Лист від КА Фактор №4

 

 

Останій лист не датований, але з суті і дати мого звернення в поліцію, він прийшов в кінці березня:

 

Через місяць після останнього листа, у батька стався інфаркт:

03.05.2020 батько помер.

 

Перераховувати статті Кримінального кодексу на бачу сенсу, тут все зрозуміло.

КА Фактор, ви читаєте цю статтю, вам вона не подобається, я не проти щоб ви першими подали на мене до суду, заощадите мені гроші на судовий збір!

Прочитано 0 раз Последнее изменение Вторник, 16 июня 2020 17:58

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены