Суббота, 13 ноября 2021 10:36

Реструктуризація боргу

Автор
Оцените материал
(7 голосов)

Реструктуризація це кардинальна зміна умов кредитного договору, кредитор міняє суми, дати та періодичність оплат. Реструктуризація боргу це по суті новий кредитний договір, тобто нові умови і новий порядок повернення кредиту.

Реструктуризація кредиту (особливо в мікрокредитних організаціях) як правило призводить до ще більших відсотків та переплат. Підписуючи договір про реструктуризацію, треба розуміти, якщо Ви не дотримаєте умови данного договору, не сплатите саме ту суму і в ті строки, такий договір може анулюватися, і Ви лишитесь знову з початковою сумою боргу по кредиту.  

По суті реструктуризація боргу це надання Вам нового кредиту для погашення старого, шляхом підписання додаткової угоди. Якщо Ви надумали зробити реструктуризацію, потрібно проаналізувати Ваш поточний кредит (залишок суми), та сам договір реструктуризації.

Приклад договору реструктуризації

До нас зверталась учасниця нашої групи в facebook, з договором реструктуризації від КредитМаркет. Шкода не зберігся договір, проте суть слідуюча:

Учасниця взяла кредит 50000 в КредитМаркет, сплатила близько 25000, далі платити не мала змоги і їй запропонували підписати договір реструктуризації боргу, вона погодилась. В той же день прийшовши додому вона відправила нам даний договір, з питанням що вона підписала?

А в даному договорі реструктуризації вона поставила підпис під тим, що тепер вона винна КредитМаркету більше 100000. Тобто замість того щоб сплатити 25000 грн, учасниця погодилась на сплату 75000 грн, тільки з більшим терміном дії нового договору, та по суті анулюванням старого. 

Перед тим як піти на реструктуризацію, думайте та аналізуйте чи потрібна вона Вам! І найголовніше, пам'ятайте, в більшості випадків, якщо Ви порушите умови нового договору реструктуризації, прострочите платіж хоча б на один день, все повернеться на початкову стадію!

Прочитано 0 раз Последнее изменение Суббота, 13 ноября 2021 12:33

Оставить комментарий