Вторник, 16 февраля 2021 11:26

Як виграти суд з ПриватБанком та що робити коли Приват банк подав позов до суду по кредитній карті?

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

Саме перше, та саме основне запам'ятайте, суд займає нейтральну позицію, суд приймає рішення на основі змагальності сторін, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Збирання доказів у цивільних справах, не є обов'язком суду, тобто якщо ПриватБанк подав позов до суду про стягнення заборгованості за кредитним договором, а Ви ігноруєте судовий процес, то цілком ймовірно що суд стане на сторону банку, та задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

Адже суд не бачить від Вас ніякої лінії захисту, може вважати що Ви абсолютно згідні з позовною заявою, оскільки Вами не надано суду відзив (це заперечення на позов) та Ви, чи Ваш захисник, не зявились до судової зали.

Часті випадки коли людина не отримує судових повісток у зв'язку із тим, що змінила місце проживання. ПриватБанк подає позов до суду та вказує ту адресу відповідача котра у нього є. Суд в свою чергу надсилає матеріали справи, ухвалу про відкриття провадження, повістку до суду за наявною адресою.

Відповідач такі папери не отримує, проте являється повідомленним, і суд буде розглядати справу без його участі. В такому випадку "Спасение утопающих — дело рук самих утопающих" моніторьте судові реєстри, та будете в курсі всіх справ. 

Реестр должников, система исполнительного производства, список судебных дел, назначенных к рассмотрению

Ви получили судову повістку з позовом від ПриватБанку що далі?

Як виглядає повістка в суд та матеріали справи?

Саме менше що необхідно зробити, це подати до суду відзив на позовну заяву приват банку, у відзиві викладається заперечення проти позовної заяви ПриватБанку. Відзив це Ваш самий головний процесуальній документ при захисті в суді.

У відзиві по справі з ПриватБанк, можна та потрібно вказувати на болючі місця банку. Наприклад, умови та правила надання банківських послуг, тарифи банку, розмір процентів, штрафи, пеня, овердрафт, позовна давність, та інше.

Я залишу посилання на рішення судів по ПриватБанк, де я брав безпосередньу участь в судовому процесі, кому цікаво, той може ознайомитись та примінити на практиці:

Щодо строку подачи відзиву, суд як правило встановлює відповідачу строк для подання відзиву на позов протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Якщо Ви пропустити цей строк, то суд не візьме до уваги Ваш відзив. Також суд встановлює позивачу строк для відповіді на Ваш відзив, як правило 5 днів з дня отримання відзиву. Після чого Ви можете не пізніше п'яти днів з дня отримання відповіді на відзив, підготувати заперечення на відповідь на відзив.

Щодо правозахисників, свої інтереси в суді Ви можете представляти самостійно, проте якщо у Вас немає досвіду, все може закінчитись не зовсім добре. Нерідкі випадки коли позичальник является в суд, та визнає всі позовні вимоги ПриватБанку, або продає відзив з порушенням вимог Закону.

Майже всі справи з Приватбанком по кредитних картах являються малозначними, це означає що Ваші інтереси в суді може представляти будь-яка людина після того як Ві розробите відповідну довіреність у нотаріуса, також інтереси може представляти адвокат, для адвоката довіреність не потрібна.

Прочитано 0 раз Последнее изменение Вторник, 16 февраля 2021 21:00

Оставить комментарий