Юриспруденция

Юриспруденция (30)

Як і обіцяли, публікуємо роз'яснення стосовно виконавчого напису нотаріуса, під час військового стану. Багато слів не буде, все по суті про виконавчий напис нотаріуса під час війни в Україні.

Згідно ч. 1 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

 

Покрокова інструкція спеціально для тих людей, хто хоче самостійно скасувати ВНН. Як відбувається скасування виконавчого напису нотаріуса в судовому порядку. Всі потрібні Вам заяви, та вся судова практика про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, є в нашій групі, та на наших сайтах. Оскарження виконавчого напису нотаріуса:

Якщо суд вже визнав в судовому порядку виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, а у Вас були утримані гроші по такому напису, тоді Ви можете повернути безпідставно набуті кошти за виконавчим написом нотаріуса.

Суббота, 13 ноября 2021 10:36

Реструктуризація боргу

Автор

Реструктуризація це кардинальна зміна умов кредитного договору, кредитор міняє суми, дати та періодичність оплат. Реструктуризація боргу це по суті новий кредитний договір, тобто нові умови і новий порядок повернення кредиту.

Запроваджуємо нову послугу, оскарження виконавчого напису нотаріуса без сплати судового збору. Для тих хто ще не знає, ми оскаржуємо виконавчі написи нотаріуса за рахунок кредитора, а не позичальника. Це можливо за рахунок витрат на професійну правничу допомогу адвоката.

 
 

Зразок заяви про ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження. Відсилається укрпоштою, рекомендованим листом, з описом вкладення. Обов'язково берете, та зберігаєте чек про відправлення.

Воскресенье, 07 ноября 2021 11:50

Мікрокредити судова практика 2021

Автор

Вже листопад місяць, думаю можна проаналізувати судову практику 2021 року, саме по мікрокредитах. За основу візьмемо деякі мікрокредитні організації які очолили наш антирейтинг мікрофінансових організацій (МФО) України - 2021 

Суббота, 06 ноября 2021 09:54

Виконавче провадження

Автор

Виконавче провадження це завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів чи посадових осіб.

Саме перше, та саме основне запам'ятайте, суд займає нейтральну позицію, суд приймає рішення на основі змагальності сторін, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Страница 1 из 3