Воскресенье, 23 января 2022 22:23

Стосовно скарг на кредиторів (колекторів) в НБУ!

Автор
Оцените материал
(2 голосов)
Скарги в Національний банк України (НБУ) повинні бути обгрунтовані, з посиланням на нормативно правові акти, та містити докази. Просто написати що Вам телефонує банк, мікрофінансова чи колекторська організація, нічого не дасть.
Якщо наприклад мета Вашого звернення в НБУ врегулювання відносин між Вами та мікрофінансовою організацією, наприклад Вами було переплачено більше тіла кредиту в два рази, тоді до звернення в НБУ необхідно додати відповідні документи.
 
А саме Ви маєте додати до звернення факти які підтверджують Ваші правові відносини з мікрокредитною організацією, та докази (квитанції) того що Ви оплатили саме таку сумму котру вказуєте в зверненні.
 
Тобто перед подачею звернення в НБУ, цілком доречно витребувати у мікрокредитної організації всю необхідну документацію, це може бути:
 
1. Кредитний договір
2. Платіжне доручення
3. Інформація щодо обробки персональних даних
4. Розрахунки по кредитному договору
5. Виписки по рахунках обліку заборгованості за кредитним договором
 
Лише після чого, можна писати звернення в НБУ, прикріпивши до нього витребувані документи. Саме звернення в МФО для витребування документів, також необхідно надсилати укрпоштою, рекомендованим листом з повідомлення про вручення та описом вкладення. У разі якщо мікрокредитна організація Вам не надіслала відповідні документи, Ви пишете звернення в НБУ, та прикріпляєте до нього копію звернення в МФО, в котрому Ви просили у мікрокредитної організації надати відповідні документи.
 
Національний банк не розглядає анонімні звернення без імені автора та зазначення місця його проживання. Якщо громадянин не вказав достатньо інформації, НБУ повертає звернення та просить уточнити дані. Також не розглядається повторне звернення з того ж питання, якщо перше звернення було вирішене.
Прочитано 0 раз Последнее изменение Воскресенье, 23 января 2022 22:34

Оставить комментарий