Пятница, 14 января 2022 20:14

Стосовно пропуску строків на захист в суді, я скоро буду вити (((

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)
Коли Ви вже будете відповідальними? Все просто, все у Ваших інтересах, збереження саме Ваших коштів та нервів. Ну люди, караул, ну не будьте лінивими та безвідповідальними!!!

Є кредит? Обов'язково один раз в тиждень моніторити список судових справ, призначених до розгляду: https://court.gov.ua/assignments/ Як це робити, я публікував відео: https://youtu.be/dqikic2V9HI 

Знайшли себе в реєстрі, не пускати все на самоплив!!! На авось, може не вийти!!! Доволі велика кількість справ коли Ви по факту винні скажем 10000 грн. а кредитор в своїй позовній заяві просить для прикладу 100000.

Ось Вам приклад:  https://anticollector.org.ua/sudebnaya-praktika/item/69-sud-z-vellfin-creditup-tsina-pozovu-100-684-80-grn-rishennya-sudu-v-zadovolenni-pozovu-vidmoviti я вів справу, суд з CreditUP, вони захотіли з 2 400 грн 100 684,80 грн. Якщо не було б захисту, ймовірно що позичальниця баула би зобов'язана сплатити 100000.

Ви пасивні, суд активний і диспозитивний, якщо нічого не будете робити, то великі шанси того що замість 10000 будете платити 100000. А потім розповідати в пп що всі погані а Ви не знали.

Не можете найняти адвоката, і в такому випадку я Вам все розжував: https://youtu.be/zZrBe_JfdYo 

Дуже велика кількість звернень типу допоможіть з виконавчим провадженням, був суд, я його проігнорував. Або мені нічого не приходило, я не знав що був суд, в мене завтра суд, що робити і т.п.

Запам'ятайте, є законні строки, яких повинні дотримуватись як всі учасники судового процесу, так і сам суд. В суді Ваш основний документ це відзив!!!

Як правило суд встановлює відповідачу п`ятнадцять днів (з дня отримання їм копії ухвали про відкриття провадження, копії позовної заяви та додатків до неї) для того, щоб надіслати відзив. Згідно ст. 191 ЦПК у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Далі саме цікаве, що само собою йде в пп.

В мене відкрите ВП на підставі рішення суду, допоможіть. 

Добре, як? Ви вже все пропустили, геть до того що відкрили ВП. Таке задоволення Вам обійдеться в 10000, і ще треба знайти того хто Вам допоможе, і не факт що допоможе.

Я нічого не отримував, суд пройшов без мене.

Добре, а Ви проживаєте за місцем реєстрації? - Ні. От і все, суд відправив папери за місцем Вашої реєстрація котре було вказане Вами, Вашому кредитору. Далі доки пішли на Ваше місце реєстрації, їх отримали люди котрі там мешкають. Все, Ви повідомлені.

Я за кордоном, прийшов позов, допоможете? - Так, коли прийшов, скільки хочуть та скільки винні по факту? - А вже був суд, слідуючий через місяць.

Значить ми всемогутні. Для того щоб розуміти чи перспективна справа, треба матеріали справи. Ви прогавили строки на подачу відзиву, треба поновляти їх, тобто треба підстави.

Тепер тільки шукати адвоката у Вашому місті котрий піде в суд і ознайомиться з матеріалами, після чого відправить їх нам. Можемо і ми, проте між нами відстань 500 км. Хто буде платити за дорогу? А адвокат котрий просто замість Вас піде в суд і пофоткає Ваші доки, візьме 1000 грн за таку послугу.

Далі, якщо справа перспективна, нам треба підстава для поновлення строків. Давайте покладемо Вас в лікарню заднім числом, звичайно також не безкоштовно.

Після чого, будемо готувати захист, якщо воно того варте, а якщо не варте то Ви вже попадете на кошти із за своєї байдужості.

Люди, будьте відповідальними хоча би самі з собою!!!

 

Прочитано 0 раз Последнее изменение Пятница, 14 января 2022 21:12

Оставить комментарий