Пятница, 05 ноября 2021 09:24

Оскарження виконавчого напису нотаріуса

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Скасування виконавчого напису нотаріуса, відбувається виключно в судовому порядку. Позивач або його законний представник, подає позов до суду про визнання виконавчого напису таким що не підлягає виконанню.

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса? Порядок оскарження виконавчого напису нотаріуса

Після того як Ви або Ваш представник отримали від виконавця копії виконавчого провадження, виконавчого напису нотаріуса, договору на якому зроблений напис, та інші супутні документи, подається позов про визнання виконавчого напису таким що не підлягає виконанню.

Підсудність справ про визнання виконавчого напису нотаріуса

При написанні позовної заяви про оскарження виконавчого напису нотаріуса, підсудність визначається заявником як найзручніше для позивача. Суд може бути за місцем реєстрації позивача або відповідача, рідше, виконавця. 

Визнання виконавчого напису нотаріуса недійсним

В даних справах позовна заява про скасування виконавчого напису нотаріуса відіграє найважливішу роль. При оскарженні виконавчого напису нотаріуса зразок позову не припустимий, так як всі справи різні.

Якщо Ви вирішили що можете подати позов самостійно, та Вам потрібен зразок позовної заяви про скасування виконавчого напису нотаріуса, ось Вам останні 5 судових рішень з нашою участю в справах про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/95805295

https://reyestr.court.gov.ua/Review/91394411

https://reyestr.court.gov.ua/Review/93833033

https://reyestr.court.gov.ua/Review/95857843

https://reyestr.court.gov.ua/Review/93241691

На основі даних рішень, можна без проблем написати свій позов. 

Судовий збір за скасування виконавчого напису

На даний момент - 454,00 грн. – судовий збір за подання заяви про забезпечення позову; - 908,00 грн. – судовий збір за подання позовної заяви. Також зараз активно практикується подача позову про визнання виконавчого напису недійсним без сплати судового збору.

Про строк оскарження виконавчого напису, в попередній статі: https://anticollector.org.ua/obshchie-voprosy/item/120-strok-oskarzhennya-vikonavchogo-napisu-notariusa

Не бачу сенсу робити статі великими, їх ніхто не читає. Буду намагатись розкривати окремі теми, подібними статями.

Дана стаття по темі: оскарження виконавчого напису нотаріуса, скасування виконавчого напису нотаріуса, визнання виконавчого напису таким що не підлягає виконанню.

Прочитано 0 раз Последнее изменение Пятница, 05 ноября 2021 10:51

Оставить комментарий