Среда, 03 ноября 2021 13:10

Рекомендований лист (заказний) Укрпошта

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

Рекомендований лист це зареєстрований поштовий лист, що приймається укрпоштою для пересилання без зазначеної суми оголошеної цінності вкладення самого листа, з видачею відправникові квитанції про прийняття, та вручається адресатові виключно під підпис.

Яка різниця між звичайним, та рекомендованим листом (заказним)?

На відміну від звичайного листа, рекомендований лист має доказ відправлення (квитанцію), трек-номер, який можна відстежити в режимі реального часу, підтвердження про вручення (під підпис отримувача).

Від кого може прийти рекомендований лист, що може бути в рекомендованому листі?

Конкретно в нашій кредитній темі рекомендований лист, або як його ще часто називають заказний лист, може прийти від кредитора (банк, мікрокредитна організація), з суду, від виконавця, або ж колекторської організації.

На рахунок що саме може бути в рекомендованому листі, в заказному листі може бути досудова вимога, повідомлення про відступлення прав грошової вимоги, судова повістка з матеріалами справи, виконавче провадження на підставі виконавчого напису нотаріуса або виконавчого листа з суду.

Як відстежити заказний лист?

Для того щоб відстежити відстежити рекомендований лист, переходим на сайт укрпошти в розділ трекінг: https://track.ukrposhta.ua/tracking_UA.html

 

Введіть у поле трек-номер, що складається з 13 символів, та натисніть кнопку «Відстежити».

 

Прочитано 0 раз Последнее изменение Воскресенье, 02 января 2022 21:29

Оставить комментарий