Загальні питання

Загальні питання (25)

Наче все зрозуміло та написано не одноразово, проте все одно люди запитують як це працює? В даній статі опишемо наш принцип судової практики, із застосуванням відшкодування витрат на професійну правничу допомогу адвоката.

В Україні запрацював Закон № 2120-IX  "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану". Цей закон змінює деякі правила роботи банків та небанківських фінансових установ, зокрема тих, що надають послуги з кредитування.

 

Ще оде із дуже частих запитань стосовно визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, в судовому порядку. Що буде якщо не скасовувати виконавчий напис нотаріуса?

Наші громадяни як завжди вірять в казки кредиторів, оскільки багато Українців виїжджає закордон на заробітки, кредитори і тут знайшли чим лякати. Отже відповідь на запитання чи можна виїхати за кордон якщо є не погашені кредити?

Мова піде саме про арешт виконавчою службою (або приватним виконавцем) соціальної картки, на підставі відкритого виконавчого провадження, котре в свою чергу відкрите на підставі виконавчого напису нотаріуса.

Понедельник, 08 ноября 2021 18:06

Юрист і адвокат, різниця?

Автор

Чи багато хто замислюється над питанням, власне в чому різниця між адвокатом та юристом? Адвокат є юристом, але юрист не завжди може бути адвокатом.

Ті люди що тільки зіткнулись із примусовим стягненням, або арештом рахунків, плутають терміни виконавче провадження та виконавчий напис нотаріуса, розберемо ці два терміни, та як це працює.

Скасування виконавчого напису нотаріуса, відбувається виключно в судовому порядку. Позивач або його законний представник, подає позов до суду про визнання виконавчого напису таким що не підлягає виконанню.

Строк оскарження виконавчого напису нотаріуса, (не плутати з строком оскарження виконавчого провадження) дорівнює сроку загальної позовної давності, яка встановлюється тривалістю у три роки.

Багато людей шукає єдиний реєстр виконавчих написів нотаріуса, проте такого реєстру не існує. Люди плутають автоматизовану систему виконавчого провадження, з реєстром виконавчих написів нотаріуса. Виконавчий напис, та виконавче провадження, це зовсім різні речі.

Страница 1 из 2