Новини

Новини (11)

Національний банк врегулював умови застосування електронного підпису та електронної печатки в платіжній сфері. Від сьогодні вступає в силу постанова НБУ №100 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України" від 18 травня 2022 року.

Верховна Рада України прийняла Закон щодо діяльності з примусового виконання судових рішень, рішень інших органів (посадових осіб) у період дії воєнного стану. На даному етапі Закон переданий на підпис Президенту, в найближчому майбутньому він буде підписаний та вступить в законну силу.

Для запобігання загрози життю та здоров’ю суддів та учасників судового процесу у період воєнного стану, доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень, сервісів «Стан розгляду справ» та «Список справ, призначених до розгляду» тимчасово призупинено.

Восьмий апеляційний адміністративний суд продовжує забезпечувати здійснення апеляційного перегляду адміністративних справ під час встановленого на усій території України воєнного стану. Суд надав інформацію про стан розгляду справ під час воєнного стану у період з 25 лютого по 15 квітня 2022 року.

 

На своєму сайті mycredit ua, майкредит повідомляє про зміни в роботі відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм у період дії військового стану» № 2120-IX.

Державна судова адміністрація України повідомляє про те, що станом на 18 квітня 2022 року не здійснює правосуддя 141 (21%) апеляційний та місцевий суді. Пошкодженими або повністю зруйнованими є 51 (7%) приміщення судів від загальної кількості 777 приміщень.

Доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень закритий ще з початку російського вторгнення в Україну. Тобто зараз пересічному громадянину ніяк не можна прослідкувати стан судових справ в даному реєстрі.

Держава виплачує по 6500 гривень жителям областей котрі найбільш постраждалих від російського-української війни. 6500 в межах програми є Підтримка доступна для ФОП усіх груп та для найманих працівників, за яких сплачується єдиний соціальний внесок, крім працівників бюджетних установ, фондів загальнодержавного Страхування та Державної служби.

Кабінет міністрів підтримав пропозицію НБУ щодо націоналізації 26 млрд грн активів виведених з українського ринку російських банків. Про це повідомила очільниця Фонду гарантування вкладів (ФГВФО) Світлана Рекрут в інтерв'ю Економічній правді.

В умовах воєнного стану суди працюють, конституційне право Українців на судовий захист не може бути обмежене. Усі суди України, зважаючи на військові обставини, тобто якщо не мають технічних пошкоджень або руйнувань внаслідок бомбардувань, працюють.